Teenused

21 aastat tagasi asutatud Mivo Ehitus OÜ pakub laias valikus üldehituse-, restaureerimise ning sise- ja välisviimistlusega seotud teenuseid. Lisaks kaasaegsete üksikelamute ja kortermajade rajamisele omame pikaajalist kogemust muinsuskaitseobjektide restaureerimises ja konserveerimises.


AAA Reiting
Gaselli Top
Eesti Võlausaldajate Liit
Gaselli Top

Fassaaditööd

Fassaadi regulaarne hooldamine on oluline mistahes hoone eluea pikendamiseks ja sisekliima parandamiseks.

Üldehitustööd

Pakume laias valikus üldehitustöid, nii eramute, paarismajade, rida- ja korterelamute kui garaašide ehituseks ja renoveerimiseks.

Viimistlustööd

Hästi teostatud viimistlus annab valminud ehitusele särava viimase lihvi.

Kindlustustööd

Teostame ehitustöid peatöövõtu rollis ja vastutame selle eest, et kogu ehitustegevus sujuks takistusteta ja õigeaegselt kuni kliendile üleandmiseni.

Peatöövõtt

Teostame ehitustöid peatöövõtu rollis ja vastutame selle eest, et kogu ehitustegevus sujuks ilma viperusteta ja õigeaegselt kuni kliendile üleandmiseni.

Projektijuhtimine

Meie professionaalsed projektijuhid hoolitsevad selle eest, et kogu protsess kulgeks ilma probleemideta ja et kõigi osapoolte nõudmised oleksid täidetud.

Muinsuskaitsetööd

Teostame muinsuskaitsega seotud restaureerimis- ja konserveerimistöid. Muinsuskaitse eritingimused on alati esimene samm ehitus- või restaureerimistöödes.

Laadurekskavaator

Tegemist on uue ja kaasaegse masinaga. Lisaks enda töödele pakume ka teenust selle masinaga.

Veo- ja tõsteteenus

Auto on varustatud kallurkastiga + madel/portekast 6.5m pikk, kraana kogupikkus 16.9m ja kõrvalt tõstab ~4t.